تیم خالق کمیک کلانتر بابیلون و نویسنده کمیک ویژن که کاندید جایزه هوگو شد اکنون دست به خلق برداشتی خاص و منحصر به فرد از یکی از نیوگاد‌های محبوب جک کربی میزنند.


اسکات فری بهترین استاد فراری است تا به حال وجود داشته. آنقدر خوب که توانسته از یتیم‌خانه نفرت‌انگیز گرنی گودنس و خطرها و تهدیدهای آپوکالیپس فرار کند تا در کهکشان‌ها سفر کند و به همراه زنش - فیوری سابق - بیگ باردا، زندگی‌ای جدیدی برای خود بر روی زمین بنا کند. با استفاده از لقب مستر میراکل، او برای خود حرفه‌ای بنا کرده تا در آن مهارت‌های فرارش را به نمایش بگذارد. او همچنین توانسته نظر لیگ عدالت را جلب کند که در نتیجه این جلب توجه، لیگ عدالت او را به عنوان عضوی از خود پذیرفتند.


ممکن است بگویید اسکات فری همه چیز دارد... پس چرا این برایش کافی نیست؟ مستر میراکل بر همه توهمات تسلط یافته، تمام بدلکاری‌ها را انجام داده، همه حقه‌ها را پیاده کرده - به جز یکی. هیچوقت از مرگ فرار نکرده. آیا اصلا امکانش هست؟ قهرمان ما اگر بخواهد به جواب این سوال پی ببرد مجبور است خودش را بکشد.


این کمیک به نویسندگی تام کینگ (بتمن) و به طراحی میتچ جرادز (پانیشر)، مستر میراکل ـی است ناب و خاص، متفاوت با هر آنچه تا کنون خوانده‌اید.


عنوان: مستر میراکل


سال انتشار: 1971-حال


نویسنده:

جک کربی

جان مارک دمتیس

تام کینگ


طراح:

جک کربی

ایان گیبسن

میتچ جراردز


مترجم:

بروس وین


ادیتور:

پارسا رسولی نژاد


ژانر:

ابرقهرمانی


انتشارات:

1: DC Comics

2: Forbidden-Planet


لینک ها دانلود:


Bayan Box - Mister Miracle (Vol 4) #001 - CBR - 26 MB


-

Forbidden-Planet

Telegram

Instagram