شب های تاریک:متال دنیای دی‌سی رو به شکل های ترسناک و شگفت انگیز رها کرد-و لیگ عدالت به تنهایی چقدر قدرتمنده که با تهدیدهای پیش رو مقابله کنه؟ چهار موجود غول پیکر که انرژی های اصلی جهان رو دربردارن- راز،شگفتی،علم و آنتروپی-که نیروی زندگیشون رو به وسیله ی بلعیدن سیاره ها تقویت می کنند، در راه نابود کردن سیاره کلو هستند. تنها راه شکست دادن این تهدید غیرقابل تصور برای تیم های قهرمانان زمین اینه که هرچی می دونستن رو فراموش کنن و اتحاد های جدیدی درست کنن.


2- تیم ها به سرزمین مادری برینیک رسیدن و اون رو توی حرج و مرج پیدا می کنن.فقط با تقسیم شدن و رفتن پیش چهار درخت کهکشانی کلو شاید امیدی برای نجات سیاره داشته باشند...اما چیزی که منتظرشونه جوهر واقعی اتحادای جدیدشون رو محک می زنه!

3- استارفایر کشف مخربی می کند،بیست بوی از  خیانتی تکان دهنده پرده برمی دارد،و سایبورگ و واندرومن مجبور می شوند تا تصمیماتی بگیرند که عکس العمل های مخربی برای هر چهار تیم دارد...و به صورت بالقوه برای کسانی که روی زمین باقی ماندند.


4- پایان حماسی که همه در مورد آن در حال صحبت هستند! بعد از این که غیرقابل تصورها اتفاق افتادند، جهان دی‌سی باید با یکدیگر متحد شوند تا از زمین در مقابل نابودی دفاع کنند.

قبل از پایان، اتحادهای جدیدی ایجاد خواهد شد... و بعضی قهرمانان برای همیشه گم خواهند شد. رویدادی که صحنه را برای لیگ عدالت در سال 2018 و فراتر از آن آماده می کند را از دست ندهید!


عنوان:

لیگ عدالت: بدون عدالت 


سال انتشار: 2018


 

نویسنده:

اسکات اسنایدر

جیمز تاینیون چهارم 

جاشوآ ویلیامسن

 

طراح:

فرنسز منپول

مارکوس تو


مترجم :

محمدرضا شجاعی

  

 ادیتور:

امیرحسین رضایی

پارسا یعقوبی


ژانر:

ابرقهرمانی

علمی-تخیلی

ماجراجویی

 

انتشارات:

1: DC

2: Forbidden Planet


لینک های دانلود:

 

1- Bayan Box - FA - CBR -  30 MB2- Bayan Box - FA - CBR - 29 MB3- Bayan Box - FA -CBR - 30 MB


 

4- Pico File - FA -CBR - 35 MB


-

FORBIDDEN PLANET

Telegram

Instagram